Giyim İşletmeleri -> HATA

Giyim İşletmeleri Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.giyim.web.tr İşletmesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.giyim.web.tr İşletmesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden İşletmemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.giyim.web.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...

 

Son Eklenen 15 İşletme

Digital Nakliyat - 2015-08-08 21:08:13
digital nakliyat (www.digitalnakliyat.com) olarak; sizlere nakliyat fiyat hesaplama aracını kullanarak sizlere nakliye Ücretleri konusunda fikir vermek İstiyoruz. Şehir İçi ve Şehirler arası fiyatlandırma konusunda bilgi sahibi olmak İsterseniz hesap.

Hira Giyim- Çorum Alvina - 2015-08-04 12:08:38
alvina Çorum satış noktası abiye elbise pardesü kap pantolon ceket tunik etek gömlek em moda giyimler.

güzellik merkezimizde tüm kuaför hizmetleri saç kesim topuz tipleri Örgü modelleri maşa röfle boya cilt bakımı vucut bakımı lazer epilasyon sir ağda bölgesel zayıflama masaj manikür pedikür kalıcı makyaj kaş Ölçümü dövme.

galvanizli metal platform izgaralar uzun Ömürlü ekonomik ve yük taşıma kapasitesi oldukça yüksek olduğundan firmalar tarafında sıklıkla tercih edilmektedir. tam geçme: taşıyıcı lamalarla burgulu Çubukların enlemesine birleştirilmesiyle İmal ed.

Nakliyat Yapanlar - 2015-06-25 14:06:40
nakliyat yapanlar (www.nakliyatyapanlar.com) her geçen gün gelişen hizmet sektörünün her anlamda bizlere hizmet sağlıyor olmasından dolayı artık İstediğimiz gibi farklı sektörlerde farklı hizmetler veren siteler İle İstediğimiz gibi evimizi en .

sıcak daldırma galvaniz kaplama 400-460 derece sıcaklıktaki eritilmiş Çinkonun İçine batırılan demirin eriyik alaşım Çinko İle kaplanmasına denir.bu yöntemle metalin hava teması kesilerek oksitlenme Önlenir.demir Çelik sektöründe Önemli bir yere sahi.

vinç sepetlerimiz müşteri İsteklerine görede yapılabilmektedir. vinç sepetleri yüksek katlı bina duvarlarının yüksek yerlerinde boya yapılması lamba değişimi adam taşıma yük taşıma elektrik tamiri boru tesisatı döşemesi cam temizliği vb...

firmamız forklift sepeti forklift İlkyardım sepeti forklift adam taşıma sepeti forklift temizlik sepeti forklift personel kaldırma sepeti renkli forklift sepeti platformlu forklift platform sepetli forklift forklift bakım platformu .

her nevi sentetik suni pamuklu veya yünlü iplikten imal edilen kazak tişort sweat shırt bayan ceket bluz elbise etek takım elbise palto kaban yelek pardesü mont gömlek eşofman bere havl.

pamuklu yünlü keten ipek suni ve sentetik elyaftan mamül her türlü kumaşlardan her türlü iç ve dış giyim her türlü tekstil ürünlerinin imalatını dokuma ve baskı etiket ile tekstil ve konfeksiyon sanayiinde kullanıl.

her türlü tekstil ve konfeksiyon ürünlerinin imali alım satımı ithali ve ihracını yapmak ve 30.11.2006 tarihinde tescil edilen ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: giyim mağazası-kadın erk.

her türlü mefruşat perdelik ve perdelik tül güpür mamullerinin alımı satımı imalatı fason imalatı tamiri ithalive ihracatını yapmak bayilik acentelik mümessillik almak vermek bu işlerle ilg.

tekstil ürünleri satışı işleri
sektor: alışveriş
kategori: giyim mağazası-erkek
kuruluş tarihi: 10 ağustos 2009 pazartesi
yetkili ve ortak: - - -.

personel ve okul servis taşımacılığı işleri
sektor: alışveriş
kategori: giyim mağazası-erkek
kuruluş tarihi: 05 nisan 2007 perşembe
yetkili ve ortak: - - -.

her nevi dokumadan çocuk giyim eşyası büyük giyim eşyası aksesuar ve sair konfeksiyon imali.imalat alım satımithalat ihracat ve pazarlama işleri ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş

Makale / Haber

İlanlar