Giyim İşletmeleri -> HATA

Giyim İşletmeleri Aradığınız Sayfaya Ulaşılamıyor.... www.giyim.web.tr İşletmesi Üzerinde Ulaşmaya Çalıştığınız Sayfa Silinmiş Yada Taşınmış Olabilir. www.giyim.web.tr İşletmesinde Teknik Arıza Oluşmuş Olabilir... Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz veya Sektörel Menüden İşletmemizi Gezinmeye Devam Ediniz. www.giyim.web.tr Ekibi Olarak Hatadan Dolayı Özür Dileriz...


ŞİMDİ İLGİLİ SAYFAYA TEKRAR YÖNLENDİRİLİYORSUNUZ... 

Son Eklenen 15 İşletme

her nevi sentetik suni pamuklu veya yünlü iplikten imal edilen kazak tişort sweat shırt bayan ceket bluz elbise etek takım elbise palto kaban yelek pardesü mont gömlek eşofman bere havl.

pamuklu yünlü keten ipek suni ve sentetik elyaftan mamül her türlü kumaşlardan her türlü iç ve dış giyim her türlü tekstil ürünlerinin imalatını dokuma ve baskı etiket ile tekstil ve konfeksiyon sanayiinde kullanıl.

her türlü tekstil ve konfeksiyon ürünlerinin imali alım satımı ithali ve ihracını yapmak ve 30.11.2006 tarihinde tescil edilen ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: giyim mağazası-kadın erk.

her türlü mefruşat perdelik ve perdelik tül güpür mamullerinin alımı satımı imalatı fason imalatı tamiri ithalive ihracatını yapmak bayilik acentelik mümessillik almak vermek bu işlerle ilg.

tekstil ürünleri satışı işleri
sektor: alışveriş
kategori: giyim mağazası-erkek
kuruluş tarihi: 10 ağustos 2009 pazartesi
yetkili ve ortak: - - -.

personel ve okul servis taşımacılığı işleri
sektor: alışveriş
kategori: giyim mağazası-erkek
kuruluş tarihi: 05 nisan 2007 perşembe
yetkili ve ortak: - - -.

her nevi dokumadan çocuk giyim eşyası büyük giyim eşyası aksesuar ve sair konfeksiyon imali.imalat alım satımithalat ihracat ve pazarlama işleri ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş

her türlü deri tesktil ve konfeksiyon ürünleri mamul hale getirmek deri tekstil konfeksiyon için gerekli kimyevi maddeleri ve her türlü aksesuarlarını almak satmak ihraç ve ithal etmek.ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
.

her türlü tekstil kumaş konfeksiyon giyim triko ve dokuma ürünlerinin ve bunlarla ilgili hammadde yardımcı maddeve aksesuar malzemelerinin ithalat ihracatı ve toptan dahili ticareti ve 13.7.1995 tarihinde tescil edilen tadil mukav.

tekstil ve her türlü hazır giyim eşyası imalatı ithalatı ve ihracatını yapmak dokumacılık sanayinde kullanılan yün pamuk kıl keten kenevir suni ve nebati elyaflardan mamül eşyalarla ham veya işlenmiş deri ve bu ma.

her nevi tekstil ve konfeksiyon ürünleri imalatı alımı satımı ithalat ve ihracatı her türlü deri mamülleri imalatı alımı satımı ithalat veihracatı her türlü tarım ve hayvancılık ürünleri alımı satımı.

her nevş tekstil ve konfeksiyon ürünlerini almak satmak ihraç ve ithal etmek imalatını ve fason işlerini yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori: giyim mağazası-erkek
kuruluş tarihi:.

pamuklu yün ipek suni ve sentetik eltaf almak satmak ithal ve ihraç etmek pamuklu ipek ve senytetik elyaflardan veya bunların karışımlarından iplik imal etmek fason olarak yaptırmak almak satmak ithal ve ihraç etmek ve ana söz.

Şirketin başlıca giyim geniş anlamı ile giyim ve modasektörü ve tekstil sektörü tanımlanan ve dolayısı ile bu sektörler içinde doğrudan doğruya veya dolayısı ile yer alan örme dokuma trikotaj giyim konfeksiyon aksesuar tekstil.

yün pamuk ipek suni ve sentetik elyaf orlon sentetik iplikten örülmüş bay bayan ve çocuk trikolarının imalatını vebenzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı satımı ithalat ve ihracatını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğ.

Makale / Haber

İlanlar